Data: 17-27.07.2022
Miejsce: Internat Zespołu Szkół nr 2 ul. Jagiellońska 90, 25-734 Kielce
Kierownik zgrupowania: Marek Mońko
Uczestnicy: cztery grupy chłopców z rocznika 2008 (uzupełniająco 2009) /do 16 osób w grupie
Ustalone zostaną cztery trasy przejazdów busów. W pozostałych przypadkach opiekunowie organizują dojazd i powrót we własnym zakresie.
Koszt: bezpłatny udział zakwalifikowanych zawodniczek (ocena poziomu sportowego)
Informacje o kwalifikacjach można pozyskać u koordynatorów wojewódzkich.
Organizacja zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN 376/MAZ/L-2022
Rodzice opiekunowie prawni zawodników są zobowiązani do przedstawienia dokumentacji do dnia 24 czerwca 2022
• aktualnych badań lekarskich (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);
- karta kwalifikacyjna
Brak dokumentacji potwierdzającej wolę udziału w obozie po 30 czerwca skutkuje skreśleniem zawodnika
z listy uczestników. W to miejsce zostaje powołany zawodnik rezerwowy.
W dniu wyjazdu (17.07.2022 r.) zawodnicy powinni posiadać:
• aktualną legitymację szkolną/dowód osobisty;
Każdy z zawodników powinien zabrać swoją piłkę.
Uczestnicy muszą mieć stroje sportowe /w tym koszulki OSPR/ buty halowe i do biegania na zewnątrz na zmianę oraz stroje kąpielowe, klapki (kąpielówki, a nie spodenki typu bermudy) i czepki.
Kontakt w sprawach organizacyjnych – Robert Barczyk barczyk@zprp.org.pl tel. +48 (22) 892 90 11 wew: 123
Po potwierdzeniu udziału zawodników po terminie 7 lipca zostanie opublikowana trasa przejazdu autokarów/busów z miejsc najliczniej reprezentowanych przez zawodników. Dojazd na miejsca zbiórki organizowany jest indywidualnie.
HARMONOGRAM |
17.07.2022 |
18.07.2022 |
19.07.2022 |
20.07.2022 |
21.07.2022 |
HALA P.RĘCZNA |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
|
|
|
|
|
9.30-11.00 |
|
Gr. 1 |
Gr. 2 |
Gr. 3 |
|
11.15-12.45 |
|
Gr. 2 |
Gr. 3 |
Gr. 4 |
|
14.30-15.30 |
|
|
|
|
|
15.30-17.00 |
|
Gr. 3 |
Gr. 4 |
Gr. 1 |
|
17.15-18.45 |
|
Gr. 4 |
Gr. 1 |
Gr. 2 |
|
20.00 - 21.30 |
Zebranie |
mecz 1-2 |
mecz 3-4 |
|
mecz 1-2 |
BOISKO |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
|
|
Gr.1,2 |
Gr. 3,4 |
Gr. 1,2 |
9.30-11.00 |
|
|
|
|
|
11.00-12.30 |
|
|
|
|
|
15.30-17.00 |
|
|
|
|
|
17.00-18.30 |
|
|
|
|
|
SIŁOWNIA |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
|
|
|
|
|
9.30-11.00 |
|
|
Gr. 4 |
|
|
11.15-12.45 |
|
|
Gr. 1 |
|
|
15.30-17.00 |
|
|
Gr. 2 |
|
Gr. 2 |
17.15-18.45 |
|
|
Gr. 3 |
|
Gr. 3 |
GIMN/SPR/TR. BR |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
|
|
|
|
|
9.30-11.00 |
|
Gr. 3 |
|
Gr. 1 |
|
11.15-12.45 |
|
Gr. 4 |
|
Gr. 2 |
|
15.30-17.00 |
|
Gr. 1 |
|
Gr. 3 |
Gr. 4 |
17.15-18.45 |
|
Gr. 2 |
|
Gr. 4 |
Gr. 1 |
BASEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.00-21.00 |
|
|
Gr. 1,2 |
Gr.3,4 |
|
|
|
|
|
|
|
WYKŁADY DIETETYK |
Sala audio |
|
|
|
|
20.00-21.00 |
|
Gr. 3,4 |
|
Gr.1,2 |
|
|
|
|
|
|
|
WARSZTATY DIETETYK |
Sala audio |
|
|
|
|
14.30-15.30 |
|
|
|
|
|
20.00-21.00 |
|
|
|
|
Gr. 3,4 |
|
22.07.2022 |
23.07.2022 |
24.07.2022 |
25.07.2022 |
26.07.2022 |
HALA P.RĘCZNA |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
|
|
|
|
|
9.30-11.00 |
Gr. 4 |
Gr. 1 |
|
Gr. 2 |
Gr. 1,2 |
11.15-12.45 |
Gr. 1 |
Gr. 2 |
|
Gr. 3 |
Gr. 3,4 |
14.30-15.30 |
|
|
|
|
|
15.30-17.00 |
Gr. 2 |
Gr. 3 |
|
Gr. 4 |
Mecze |
17.15-18.45 |
Gr. 3 |
Gr. 4 |
|
Gr. 1 |
Mecze |
20.00 - 21.30 |
mecz 3-4 |
|
mecz 1-2 |
mecz 3-4 |
Zebranie |
BOISKO |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
Gr. 3,4 |
Gr.1,2 |
Gr. 3,4 |
Gr.1,2 |
Gr. 3,4 |
9.30-11.00 |
|
|
|
|
|
11.00-12.30 |
|
|
|
|
|
15.30-17.00 |
|
|
|
|
|
17.00-18.30 |
|
|
|
|
|
SIŁOWNIA |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
|
|
|
|
|
9.30-11.00 |
|
Gr. 3 |
Gr. 1 |
|
|
11.15-12.45 |
|
Gr. 4 |
Gr. 4 |
|
|
15.30-17.00 |
|
Gr. 1 |
|
|
|
17.15-18.45 |
|
Gr. 2 |
|
|
|
GIMN/SPR/TR. BR |
|
|
|
|
|
7.00 - 7.30 |
|
|
|
|
|
9.30-11.00 |
Gr. 2 |
|
Gr. 2 |
Gr. 4 |
|
11.15-12.45 |
Gr. 3 |
|
Gr. 3 |
Gr. 1 |
|
15.30-17.00 |
Gr. 4 |
|
|
Gr. 2 |
|
17.15-18.45 |
Gr. 1 |
|
|
Gr. 3 |
|
BASEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.00-21.00 |
Gr. 1,2 |
Gr. 3,4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WYKŁADY DIETETYK |
|
|
|
|
|
20.00-21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WARSZTATY DIETETYK |
|
|
|
|
|
14.30-15.30 |
|
|
|
|
Gr. 1,2,3,4 |
20.00-21.00 |
|
|
|
Gr. 1,2 |