HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW
2023
Data od | Data do | Miejscowość | Region | Typ | Grupa | Uczestnicy |
---|---|---|---|---|---|---|
2023-11-30 | 2023-12-03 | Mrzeżyno | centralny | C | żeńska | pokaż |
2023-11-30 | 2023-12-03 | Mrzeżyno | centralny | C | męska | pokaż |
2023-11-25 | 2023-11-26 | Głuchołazy | M4 (zachodni) | M | męska | pokaż |
2023-11-25 | 2023-11-26 | Kraków | M2 (południowy) | M | męska | pokaż |
2023-11-24 | 2023-11-25 | Głuchołazy | M4 (zachodni) | M | żeńska | pokaż |
2023-11-24 | 2023-11-26 | Wądzyn/Brodnica | M3 (północny) | M | żeńska | pokaż |
2023-11-24 | 2023-11-26 | Wądzyn/Brodnica | M3 (północny) | M | męska | pokaż |
2023-11-17 | 2023-11-19 | COS Szczyrk (grupa pokazowa) | centralny | C | męska | pokaż |
2023-11-13 | 2023-11-16 | Płock | mazowiecki | W | żeńska | pokaż |
2023-11-11 | 2023-11-12 | Kraków | M2 (południowy) | M | żeńska | pokaż |
2023-11-06 | 2023-11-09 | Płock | mazowiecki | W | męska | pokaż |
2023-11-04 | 2023-11-05 | Rudka | M1 (wschodni) | M | męska | pokaż |
2023-11-03 | 2023-11-04 | Rudka | M1 (wschodni) | M | żeńska | pokaż |
2023-10-27 | 2023-10-29 | Sobótka | dolnośląski | W | męska | pokaż |
2023-10-26 | 2023-10-29 | Żagan | lubuski | W | męska | pokaż |
2023-10-26 | 2023-10-28 | Cmolas | podkarpacki | W | żeńska | pokaż |
2023-10-26 | 2023-10-29 | WĄDZYN | kujawsko-pomorski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-26 | 2023-10-29 | Wadzyn | kujawsko-pomorski | W | męska | pokaż |
2023-10-26 | 2023-10-28 | Cmolas | podkarpacki | W | męska | pokaż |
2023-10-23 | 2023-10-26 | Trzęsacz/Rewal | zachodniopomorski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-22 | 2023-10-25 | Zakopane | małopolski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-22 | 2023-10-25 | Zakopane | małopolski | W | męska | pokaż |
2023-10-20 | 2023-10-22 | Wałcz (grupa pokazowa z Obornik) | centralny | C | męska | pokaż |
2023-10-19 | 2023-10-22 | Szczyrk | śląski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-19 | 2023-10-22 | Szczyrk | śląski | W | męska | pokaż |
2023-10-16 | 2023-10-19 | Trzęsacz/Rewal | zachodniopomorski | W | męska | pokaż |
2023-10-13 | 2023-10-15 | Komprachcice | opolski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-12 | 2023-10-15 | Sulejów | łódzki | W | męska | pokaż |
2023-10-12 | 2023-10-15 | Żagań | lubuski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-12 | 2023-10-15 | Łuków | lubelski | W | męska | pokaż |
2023-10-06 | 2023-10-08 | Pniewy | wielkopolski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-06 | 2023-10-08 | Pniewy | wielkopolski | W | męska | pokaż |
2023-10-06 | 2023-10-08 | Sobótka | dolnośląski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-05 | 2023-10-08 | Sulejów | łódzki | W | żeńska | pokaż |
2023-10-05 | 2023-10-08 | Grabówko/Nowa Karczma | pomorski | W | męska | pokaż |
2023-10-05 | 2023-10-08 | Grabówko/Nowa Karczma | pomorski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-05 | 2023-10-08 | LUBAWA | warmińsko-mazurski | W | męska | pokaż |
2023-10-05 | 2023-10-08 | Siemiatycze | podlaski | W | żeńska | pokaż |
2023-10-05 | 2023-10-08 | LUBAWA | warmińsko-mazurski | W | żeńska | pokaż |
2023-09-29 | 2023-10-01 | Komprachcice | opolski | W | męska | pokaż |
2023-09-29 | 2023-09-30 | Kórnik | centralny | C | męska | pokaż |
2023-09-28 | 2023-10-01 | Łuków | lubelski | W | żeńska | pokaż |
2023-09-28 | 2023-10-01 | Rudki | świętokrzyski | W | żeńska | pokaż |
2023-09-28 | 2023-10-01 | Rudki | świętokrzyski | W | męska | pokaż |
2023-07-16 | 2023-07-26 | Kielce | centralny | C | żeńska | pokaż |
2023-07-16 | 2023-07-26 | Kielce | centralny | C | męska | pokaż |
2023-06-03 | 2023-06-04 | Cmolas | M2 (południowy) | M | żeńska | pokaż |
2023-05-27 | 2023-05-28 | Rudka | M1 (wschodni) | M | męska | pokaż |
2023-05-26 | 2023-05-28 | Dzierżoniów | M4 (zachodni) | M | męska | pokaż |
2023-05-26 | 2023-05-27 | Rudka | M1 (wschodni) | M | żeńska | pokaż |
2023-05-19 | 2023-05-21 | Dzierżoniów | M4 (zachodni) | M | żeńska | pokaż |
2023-05-19 | 2023-05-21 | Wądzyń/Bobrowo | M3 (północny) | M | żeńska | pokaż |
2023-05-13 | 2023-05-14 | Cmolas | M2 (południowy) | M | męska | pokaż |
2023-05-12 | 2023-05-14 | Wądzyń/Bobrowo | M3 (północny) | M | męska | pokaż |
2023-05-12 | 2023-05-14 | Sobótka | dolnośląski | W | męska | pokaż |
2023-05-11 | 2023-06-30 | NLO SMS ZPRP Kielce - rekomendacja kandydatów | centralny | C | męska | nabór |
2023-05-11 | 2023-06-30 | NLO SMS ZPRP Płock - rekomendacja kandydatów | centralny | C | męska | nabór |
2023-05-11 | 2023-06-30 | NLO SMS ZPRP Kwidzyn - rekomendacja kandydatów | centralny | C | męska | nabór |
2023-05-11 | 2023-06-30 | NLO SMS ZPRP Płock - rekomendacja kandydatek | centralny | C | żeńska | nabór |
2023-05-11 | 2023-06-30 | NLO SMS ZPRP Kalisz - rekomendacja kandydatek | centralny | C | żeńska | nabór |
2023-05-11 | 2023-06-30 | NLO SMS ZPRP Lublin - rekomendacja kandydatek | centralny | C | żeńska | nabór |
2023-05-05 | 2023-05-07 | Sobótka | dolnośląski | W | żeńska | pokaż |
2023-05-05 | 2023-05-07 | Komprachcice | opolski | W | męska | pokaż |
2023-05-04 | 2023-05-07 | Szczyrk | śląski | W | żeńska | pokaż |
2023-05-03 | 2023-05-06 | Żagań | lubuski | W | żeńska | pokaż |
2023-05-01 | 2023-05-03 | Komprachcice | opolski | W | żeńska | pokaż |
2023-04-27 | 2023-04-30 | Łuków | lubelski | W | męska | pokaż |
2023-04-25 | 2023-04-28 | Szczyrk | śląski | W | męska | pokaż |
2023-04-24 | 2023-04-27 | Trzęsacz/Rewal | zachodniopomorski | W | męska | pokaż |
2023-04-20 | 2023-04-23 | Sulejów | łódzki | W | żeńska | pokaż |
2023-04-13 | 2023-04-14 | Kielce | świętokrzyski | SW | męska | pokaż |
2023-04-12 | 2023-04-14 | Idzbark/Stare Jabłonki | warmińsko-mazurski | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-12 | 2023-04-14 | Kraków | małopolski | SW | męska | pokaż |
2023-04-12 | 2023-04-14 | Sosnowiec | śląski | W | męska | pokaż |
2023-04-11 | 2023-04-14 | Mrzeżyno | mazowiecki | SW | męska | pokaż |
2023-04-11 | 2023-04-14 | Mrzeżyno | mazowiecki | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-11 | 2023-04-11 | Chorzów | śląski | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-11 | 2023-04-14 | Wągrowiec | wielkopolski | SW | męska | pokaż |
2023-04-11 | 2023-04-14 | Wągrowiec | wielkopolski | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-11 | 2023-04-14 | Rewal | pomorski | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-06 | 2023-04-06 | Katowice | śląski | SW | męska | pokaż |
2023-04-05 | 2023-04-07 | Sobótka | dolnośląski | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-05 | 2023-04-07 | Sobótka | dolnośląski | SW | męska | pokaż |
2023-04-05 | 2023-04-07 | Szczyrk | śląski | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-05 | 2023-04-07 | Łódź | łódzki | SW | męska | pokaż |
2023-04-05 | 2023-04-07 | WĄDZYN | kujawsko-pomorski | SW | żeńska | pokaż |
2023-04-04 | 2023-04-07 | Grabówko/Nowa Karczma | pomorski | W | żeńska | pokaż |
2023-04-04 | 2023-04-06 | Wądzyn | kujawsko-pomorski | W | żeńska | pokaż |
2023-04-04 | 2023-04-06 | Wądzyn | kujawsko-pomorski | W | męska | pokaż |
2023-04-04 | 2023-04-07 | GRABÓWKO/NOWA KARCZMA | warmińsko-mazurski | W | żeńska | pokaż |
2023-04-04 | 2023-04-07 | Rudki | świętokrzyski | W | żeńska | pokaż |
2023-04-04 | 2023-04-07 | Rudki | świętokrzyski | W | męska | pokaż |
2023-04-04 | 2023-04-07 | Zamość | lubelski | SW | męska | pokaż |
2023-04-03 | 2023-04-06 | Trzęsacz/Rewal | zachodniopomorski | W | żeńska | pokaż |
2023-03-30 | 2023-04-02 | Siemiatycze | podlaski | W | żeńska | pokaż |
2023-03-27 | 2023-03-30 | Płock | mazowiecki | W | żeńska | pokaż |
2023-03-26 | 2023-03-28 | Cmolas | podkarpacki | W | męska | pokaż |
2023-03-23 | 2023-03-26 | Żagań | lubuski | W | męska | pokaż |
2023-03-23 | 2023-03-26 | Łuków | lubelski | W | żeńska | pokaż |
2023-03-23 | 2023-03-26 | Sulejów | łódzki | W | męska | pokaż |
2023-03-23 | 2023-03-26 | Grabówko/Nowa Karczma | pomorski | W | męska | pokaż |
2023-03-23 | 2023-03-26 | GRABÓWKO/NOWA KARCZMA | warmińsko-mazurski | W | męska | pokaż |
2023-03-23 | 2023-03-25 | Cmolas | podkarpacki | W | żeńska | pokaż |
2023-03-17 | 2023-03-19 | Brodnica (grupa A 1/2 OOM) | centralny | C | męska | pokaż |
2023-03-17 | 2023-03-19 | Mrzeżyno (grupa C 1/2 OOM) | centralny | C | żeńska | pokaż |
2023-03-17 | 2023-03-19 | Dźwirzyno (grupa B 1/2 OOM) | centralny | C | męska | pokaż |
2023-03-17 | 2023-03-19 | Żagań (grupa A 1/2 OOM) | centralny | C | żeńska | pokaż |
2023-03-17 | 2023-03-19 | Głuchołazy (grupa B 1/2 OOM) | centralny | C | żeńska | pokaż |
2023-03-17 | 2023-03-19 | Olecko (grupa C 1/2 OOM) | centralny | C | męska | pokaż |
2023-03-17 | 2023-03-19 | Kroczyce (grupa D 1/2 OOM) | centralny | C | męska | pokaż |
2023-03-16 | 2023-03-19 | Wągrowiec (grupa D 1/2 OOM) | centralny | C | żeńska | pokaż |
2023-03-10 | 2023-03-12 | Pniewy | wielkopolski | W | męska | pokaż |
2023-03-10 | 2023-03-12 | Pniewy | wielkopolski | W | żeńska | pokaż |
2023-03-06 | 2023-03-09 | Płock | mazowiecki | W | męska | pokaż |
2023-03-04 | 2023-03-07 | Zakopane | małopolski | W | żeńska | pokaż |
2023-03-04 | 2023-03-07 | Zakopane | małopolski | W | męska | pokaż |
OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH
akcje wojewódzkie /W/
Jerzy Bończak – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Tomasz Zygmunt – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Mieczysław Olejnik – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Jakub Kasperczak – koordynator województwa wielkopolskiego
Mirosław Tokajuk – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego
akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/
Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Edyta Suchy (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)
TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO
WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA
WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT
Informacje publikowane na wniosek Ministra Sportu i Turystyki w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej