HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

2021

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2021-04-262021-04-29Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWżeńskanabór
2021-04-232021-04-26Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWżeńskanabór
2021-04-232021-04-26Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWmęskanabór
2021-04-222021-04-25KleszczówłódzkiWmęskanabór
2021-04-192021-04-22Trzęsacz/RewalzachodniopomorskiWmęskanabór
2021-04-152021-04-18KleszczówłódzkiWżeńskanabór
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM -Dzierżoniów gr AcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Nielisz gr BcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Kraków gr CcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Warszawa gr DcentralnyCmęskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Kroczyce gr AcentralnyCżeńskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Wągrowiec gr BcentralnyCżeńskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Kwidzyn gr CcentralnyCżeńskapokaż
2021-02-052021-02-07turniej przed OOM - Ciechanów gr DcentralnyCżeńskapokaż

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Jerzy Bończak – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Tomasz Zygmunt – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Mieczysław Olejnik – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Michał Kutzner – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Edyta Suchy (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

szkółki wojewódzkie /SW/

  szkółka wojewódzka - Wrocław męska
  szkółka wojewódzka - Wrocław żeńska
  szkółka wojewódzka - Toruń męska
  szkółka wojewódzka - Toruń żeńska
  szkółka wojewódzka - Lublin męska
  szkółka wojewódzka - Lublin żeńska
  szkółka wojewódzka - Nowa Sól żeńska
  szkółka wojewódzka - Nowa Sól męska
  szkółka wojewódzka - Łódź męska
  szkółka wojewódzka - Łódź żeńska
  szkółka wojewódzka - Kraków męska
  szkółka wojewódzka - Warszawa męska
  szkółka wojewódzka - Warszawa żeńska
  szkółka wojewódzka - Opole męska
  szkółka wojewódzka - Opole żeńska
  szkółka wojewódzka - Rzeszów męska
  szkółka wojewódzka - Rzeszów żeńska
  szkółka wojewódzka - Białystok męska
  szkółka wojewódzka - Białystok żeńska
  szkółka wojewódzka - Gdańsk męska
  szkółka wojewódzka - Gdańsk żeńska
  szkółka wojewódzka - Katowice męska
  szkółka wojewódzka - Katowice żeńska
  szkółka wojewódzka - Kielce męska
  szkółka wojewódzka - Poznań męska
  szkółka wojewódzka - Poznań żeńska
  szkółka wojewódzka - Szczecin męska
  szkółka wojewódzka - Szczecin żeńska
  szkółka wojewódzka - Olsztyn męska
  szkółka wojewódzka - Olsztyn żeńska

 

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

 

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej