HARMONOGRAM KONSULTACJI SZKOLENIOWYCH OSPR Z LISTAMI UCZESTNIKÓW

2020

Data odData doMiejscowośćRegionTypGrupaUczestnicy
2020-06-212020-06-23DzierżoniówM4 (zachodni)Mżeńskanabór
2020-06-192020-06-21DzierżoniówM4 (zachodni)Mmęskanabór
2020-05-282020-05-31DzierżoniówM4 (zachodni)Mżeńskanabór
2020-05-282020-05-31DzierżoniówM4 (zachodni)Mmęskanabór
2020-04-242020-04-26KomprachciceopolskiWmęskanabór
2020-04-152020-04-18ZaździerzmazowieckiWżeńskanabór
2020-04-082020-04-11Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWżeńskanabór
2020-04-082020-04-11Grabówko/Nowa KarczmapomorskiWmęskanabór
2020-03-262020-03-29ŻagańlubuskiWmęskanabór
2020-03-262020-03-29SobótkadolnośląskiSWmęskanabór
2020-03-262020-03-29SobótkadolnośląskiSWżeńskanabór
2020-03-262020-03-29PotoczeklubelskiSWżeńskanabór
2020-03-252020-03-28ZaździerzmazowieckiWmęskanabór
2020-03-252020-03-28SzczyrkM2 (południowy)Mżeńskanabór
2020-03-222020-03-25SzczyrkśląskiWżeńskanabór
2020-03-202020-03-22ZamośćlubelskiSWmęskanabór
2020-03-202020-03-22Giżyckowarmińsko-mazurskiSWmęskanabór
2020-03-192020-03-22SzczyrkM2 (południowy)Mmęskanabór
2020-03-192020-03-22WągrowiecwielkopolskiSWmęskanabór
2020-03-192020-03-22NOWA KARCZMApomorskiSWmęskanabór
2020-03-192020-03-22CmolaspodkarpackiSWżeńskanabór
2020-03-192020-03-22RewalzachodniopomorskiSWmęskanabór
2020-03-132020-03-15KwidzynpomorskiSWżeńskanabór
2020-03-122020-03-15ŻagańlubuskiWżeńskanabór
2020-03-122020-03-15TrzciellubuskiSWmęskanabór
2020-03-122020-03-15ŁódźłódzkiSWżeńskanabór
2020-03-122020-03-15RESKOzachodniopomorskiSWżeńskanabór
2020-03-092020-03-12WągrowiecwielkopolskiSWżeńskanabór
2020-03-062020-03-08CiechanówmazowieckiSWmęskanabór
2020-03-052020-03-08Zielona GóralubuskiSWżeńskanabór
2020-03-052020-03-08Sztutowowarmińsko-mazurskiSWżeńskanabór
2020-03-032020-03-06PrzeworskpodkarpackiSWmęskanabór
2020-02-272020-03-01Radzyń PodlaskipodlaskiSWżeńskanabór
2020-02-272020-03-01Radzyń PodlaskipodlaskiSWmęskanabór
2020-02-222020-02-23TurawaopolskiSWmęskapokaż
2020-02-082020-02-12TułowiceopolskiSWżeńskapokaż

 

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA ORGANIZACJE AKCJI SZKOLENIOWYCH

akcje wojewódzkie /W/

Mirosław Dukat – koordynator województwa łódzkiego
Krzysztof Krawczyk – koordynator województwa lubelskiego
Dariusz Kudła – koordynator województwa lubuskiego
Mirosław Nawrocki – koordynator województwa opolskiego
Artur Lipka – koordynator województwa warmińsko-mazurskiego
Ryszard Mańko – koordynator województwa świętokrzyskiego
Tomasz Zygmunt – koordynator województwa pomorskiego
Jacek Moskalczyk – koordynator województwa podkarpackiego
Jan Orzech – koordynator województwa kujawsko-pomorskiego
Zygmunt Piwowarski – koordynator województwa mazowieckiego
Jan Sowa – koordynator województwa małopolskiego
Mieczysław Olejnik – koordynator województwa dolnośląskiego
Jarosław Szymaniak – koordynator województwa zachodniopomorskiego
Marek Werle – koordynator województwa wielkopolskiego
Krzysztof Wieczorek – koordynator województwa podlaskiego
Janusz Szymczyk – koordynator województwa śląskiego

akcje makroregionalne (m1, m2, m3, m4) oraz centralne /M/

Józef Kulik (lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie)
Marek Mońko (kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie)
Edyta Suchy (dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie)
Lidia Walczyk (małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie)

szkółki wojewódzkie /SW/

Iwanio Wiesław szkółka wojewódzka - Wrocław męska
Jastrzębska Renata szkółka wojewódzka - Wrocław żeńska
Kaniecki Arkadiusz szkółka wojewódzka - Toruń męska
Taczyński Bogdan szkółka wojewódzka - Toruń żeńska
Antolak Ryszard szkółka wojewódzka - Lublin męska
Nabożna Iwona szkółka wojewódzka - Lublin żeńska
Książkiewicz Marek szkółka wojewódzka - Nowa Sól żeńska
Książkiewicz Marek szkółka wojewódzka - Nowa Sól męska
Matyjasik Michał szkółka wojewódzka - Łódź męska
Kacprzak Piotr szkółka wojewódzka - Łódź żeńska
Bożek Marcin szkółka wojewódzka - Kraków męska
Janiszewski Bogdan szkółka wojewódzka - Warszawa męska
Ziemkiewicz Marcin szkółka wojewódzka - Warszawa żeńska
Baran Bogumił szkółka wojewódzka - Opole męska
Motyka Andrzej szkółka wojewódzka - Opole żeńska
Kroczek Piotr szkółka wojewódzka - Rzeszów męska
Ulma Marzanna szkółka wojewódzka - Rzeszów żeńska
Karłuk Marek szkółka wojewódzka - Białystok męska
Strzałkowska Joanna szkółka wojewódzka - Białystok żeńska
Pilch Marcin szkółka wojewódzka - Gdańsk męska
Sobolewska-Heromińska Renata szkółka wojewódzka - Gdańsk żeńska
Bejnar Piotr szkółka wojewódzka - Katowice męska
Grzesiczek Adam szkółka wojewódzka - Katowice żeńska
Grecak Paweł szkółka wojewódzka - Kielce męska
Arciszewski Marek szkółka wojewódzka - Poznań męska
Solarek Roman szkółka wojewódzka - Poznań żeńska
Jurkiewicz Damian szkółka wojewódzka - Szczecin męska
Dorawa Oliwia szkółka wojewódzka - Szczecin żeńska
Bednarski Mariusz szkółka wojewódzka - Olsztyn męska
Sroka Wioletta szkółka wojewódzka - Olsztyn żeńska

 

 

TRENERZY SZKOLENIA STACJONARNEGO

WYKAZ UCZESTNIKÓW SZKOLENIA

WYKAZ OSÓB WSPIERAJĄCYCH PROJEKT

Informacje publikowane na wniosek Ministra Sportu i Turystyki w związku z zawrtą umową na dofinansowanie zadań ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej