Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje na zgrupowania letnie OSPR w Gdańsku, w dniach 22.07 do 01.08.2021 r. następujące zawodniczki oraz kadrę szkoleniową:
1. |
Alejska Oliwia |
2007 |
wielkopolskie |
Dopiewo |
2. |
Balawender Martyna |
2007 |
lubelskie |
Kraśnik |
3. |
Balcerzak Weronika |
2007 |
wielkopolskie |
Gniezno |
4. |
Berent Kinga |
2007 |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
5. |
Bogacka Kinga |
2007 |
dolnośląskie |
Wrocław |
|
|
|
|
|
7. |
Cieślik Alicja |
2007 |
małopolskie |
Kraków |
8. |
Dmowska Natalia |
2007 |
lubelskie |
Łuków |
9. |
Duczkowska Lena |
2007 |
lubelskie |
Łuków |
10. |
Dydek Zuzanna |
2007 |
dolnośląskie |
Wrocław |
11. |
Górna Olga |
2007 |
kujawsko-pomorskie |
Kowalewo Pomorskie |
12. |
Gruca Maja |
2007 |
małopolskie |
Bobowa |
13. |
Jarosz Magdalena |
2007 |
świętokrzyskie |
Kielce |
14. |
Jendraszak Jagoda |
2007 |
wielkopolskie |
Gniezno |
15. |
Karczewska Justyna |
2007 |
zachodniopomorskie |
Koszalin |
16. |
Kelar Małgorzata |
2007 |
wielkopolskie |
Dopiewo |
17. |
Kędzierska Wiktoria |
2007 |
warmińsko mazurskie |
Mikołajki |
18. |
Kępka Lena |
2008 |
lubelskie |
Łuków |
19. |
Kolasa Michalina |
2007 |
warmińsko mazurskie |
Elbląg |
20. |
Kormych Diana |
2007 |
mazowieckie |
Karczew |
21. |
Kosidło Wiktoria |
2007 |
lubelskie |
Łuków |
22. |
Lubińska Kornelia |
2007 |
wielkopolskie |
Gniezno |
23. |
Łasińska Mia |
2007 |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
24. |
Marciniak Katarzyna |
2007 |
pomorskie |
Banino |
25. |
Mazur Zofia |
2007 |
świętokrzyskie |
Kielce |
26. |
Mochol Maja |
2007 |
lubelskie |
Kraśnik |
27. |
Musiałek Pola |
2007 |
mazowieckie |
Karczew |
28. |
Nagelholz Natalia |
2007 |
małopolskie |
Kraków |
29. |
Niedziółka Martyna |
2007 |
mazowieckie |
Karczew |
30. |
Nowak Marcelina |
2008 |
małopolskie |
Wilczyska |
31. |
Olszewska Patrycja |
2007 |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
32. |
Paczyńska Hanna |
2007 |
dolnośląskie |
Wrocław |
33. |
|
|
|
|
34. |
|
|
|
|
35. |
Potorska Julia |
2007 |
warmińsko mazurskie |
Elbląg |
36. |
Rogula Olga |
2008 |
łódzkie |
Łódź |
37. |
Sadowska Zofia |
2008 |
świętokrzyskie |
Kielce |
38. |
Sawicka Anna |
2007 |
mazowieckie |
Radzymin |
39. |
Sławska Amelia |
2008 |
pomorskie |
Banino |
40. |
Smelcerz Nina |
2007 |
świętokrzyskie |
Kielce |
41. |
Smuga Kinga |
2007 |
pomorskie |
Banino |
42. |
Stokowiecka Justyna |
2007 |
zachodniopomorskie |
Koszalin |
43. |
Stożyńska Zuzanna |
2007 |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
44. |
Studzińska Julia |
2007 |
dolnośląskie |
Wrocław |
45. |
|
|
|
|
46. |
Szczerek Amelia |
2007 |
podkarpackie |
Jarosław |
47. |
Szulda Nikola |
2007 |
małopolskie |
Kraków |
48. |
Tańczak Lena |
2007 |
lubuskie |
Słubice |
49. |
Tomporowska Nikola |
2008 |
zachodniopomorskie |
Szczecin |
50. |
Trzepałko Ewa |
2007 |
mazowieckie |
Karczew |
51. |
Urbaniak Lena |
2007 |
dolnośląskie |
Wrocław |
52. |
Wechman Maja |
2007 |
wielkopolskie |
Dopiewo |
53. |
Węgrzyn Maria |
2007 |
świętokrzyskie |
Kielce |
54. |
Wiśniewska Lijanna |
2007 |
mazowieckie |
Radzymin |
55. |
Wojtkowiak Zofia |
2007 |
wielkopolskie |
Dopiewo |
56. |
Woszek Zofia |
2007 |
opolskie |
Opole |
57. |
Woźniak Wiktoria |
2007 |
zachodniopomorskie |
Szczecin |
58. |
Wypych Anna |
2007 |
lubuskie |
Rzepin |
59. |
Zagroda Nikola |
2007 |
lubelskie |
Łuków |
60. |
Zdrojewska Wiktoria |
2007 |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
61. |
Ziemińska Adriana |
2007 |
warmińsko mazurskie |
Elbląg |
62. |
Ziółkowska Daria |
2007 |
mazowieckie |
Radzymin |
|
|
|
|
|
64. |
Żywczak Julia |
2007 |
małopolskie |
Kraków |
Zawodniczki rezerwowe:
1. |
Kowalska Julia |
2007 |
mazowieckie |
Zielonka - powołana |
2. |
Floriańczyk Zofia |
2008 |
mazowieckie |
Karczew |
3. |
Łagożna Amelia |
2008 |
świętokrzyskie |
Kielce - powołana |
4. |
Rozmarynowska Maria |
2008 |
śląskie |
Żory - powołana |
5. |
Kowal Liliana |
2009 |
śląskie |
Chorzów |
6. |
Kodura Anna |
2007 |
opolskie |
Tułowice |
7. |
Ciszek Natalia |
2007 |
opolskie |
Opole |
8. |
Płóciennik Nadia |
2008 |
lubuskie |
Rzepin |
9. |
|
|
|
|
|
|
Kadra szkoleniowa:
Lp. |
Nazwisko i imię |
Funkcja |
1. |
Mońko Marek |
kierownik |
2. |
Suchy Edyta |
zastępca kierownika |
3. |
Dancewicz Tomasz |
trener |
4. |
Kudła Dariusz |
trener |
5. |
Sowa Jan |
trener |
6. |
Pelc Sebastian |
trener |
7. |
Rykaczewski Artur |
trener |
8. |
Zygmunt Tomasz |
trener |
9. |
Bober Jakub |
trener |
10. |
Bożek Marcin |
trener |
11. |
Rumniak Sebastian |
trener |
12. |
Wojtasiak Krzysztof |
opieka medyczna |
13. |
Szczerbicki Paweł |
fizjoterapeuta |
14. |
Ferenc Patryk |
fizjoterapeuta |
15. |
Mońko Artur |
dietetyk |
16. |
Sołodko Leszek |
wsparcie techniczne |
Rodzice opiekunowie prawni zawodników są zobowiązani do przedstawienia dokumentacji do dnia 30 czerwca 2021 /wg załączonych wzorów/
• zgody na udział (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);
• aktualnych badań lekarskich (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);
Brak dokumentacji potwierdzającej wolę udziału w obozie po 30 czerwca skutkuje skreśleniem zawodnika z listy uczestników. W to miejsce zostaje powołany zawodnik rezerwowy.
W dniu wyjazdu (22.07.2021 r.) zawodnicy powinni posiadać:
• oryginały dokumentacji - kartę kwalifikacyjną (zgoda opiekuna na udział w obozie);
• oryginały dokumentacji - ankietę dotycząca stanu zdrowia;
• aktualną legitymację szkolną/dowód osobisty;
• środki ochrony osobistej, w tym maseczka do zakrywania ust i nosa;
Ze względów bezpieczeństwa każdy/każda z zawodników/zawodniczek powinien zabrać swoją piłkę.
Uczestnicy muszą mieć stroje sportowe /w tym koszulki OSPR/ buty halowe na zmianę oraz stroje kąpielowe, klapki (stroje jednoczęściowe).
Kontakt w sprawach organizacyjnych – Robert Barczyk barczyk@zprp.org.pl tel. +48 (22) 892 90 11 wew: 123
Po potwierdzeniu udziału zawodników po terminie 7 lipca zostanie opublikowana trasa przejazdu autokarów/busów z miejsc najliczniej reprezentowanych przez zawodniczki. Dojazd na miejsca zbiórki organizowany jest indywidualnie.
Zgłoszenie do Kuratorium Oświaty 21940/MAZ/L-2021 - Gdańsk
Skomentuj