W finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży ‘2023 zagrają:
- dziewczęta z województw:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie
- chłopcy z województw:
dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
Wągrowiec - dziewczęta
17.03.2022 (piątek )
Lubelskie – Warmińsko-Mazurskie 29:23 (12:15)
Wielkopolskie – Łódzkie 25:12 (10:5)
Łódzkie – Lubelskie 22:22 (11:11) k. 4:3
Wielkopolskie – Warmińsko-Mazurskie 18:19 (11:9)
18.03.2022 (sobota)
Warmińsko - Mazurskie – Łódzkie 29:17 (14:7)
Wielkopolskie – Lubelskie 32:12 (14:5)
Tabela Końcowa:
1. Warmińsko – Mazurskie 6 pkt - awans
2. Wielkopolskie 6 pkt - awans
3. Lubelskie 4 pkt
4. Łódzkie 2 pkt
Głuchołazy - dziewczęta
2023-03-18 (sobota)
Małopolskie - Świętokrzyskie 15:21 (10:11)
Opolskie - Dolnośląskie 6:35 (5:15)
Dolnośląskie - Świętokrzyskie 22:12 (10:4)
Opolskie - Małopolskie 13:27 (5:16)
2023-03-19 (niedziela )
Dolnośląskie - Małopolskie 30:21 (15:13)
Opolskie - Świętokrzyskie 14:26 (6:11)
Tabela Końcowa:
- Dolnośląskie 9 pkt – awans
- Świętokrzyskie 6 pkt - awans
- Małopolskie 3 pkt
- Opolskie 0 Pkt
Mrzeżyno - dziewczęta
18.03.2023 (sobota)
Śląskie – Podkarpackie 53:13 (26:6)
Zachodniopomorskie – Pomorskie 19:22 (13:12)
Podkarpackie – Pomorskie 10:38 (4:20)
Zachodniopomorskie - Śląskie 19:30 (11:14)
19.03.2023 (niedziela)
Śląskie - Pomorskie 24:20 (13:8)
Zachodniopomorskie - Podkarpackie 34:15 (18:5)
Tabela Końcowa:
- Śląskie 9 pkt - Awans
- Pomorskie 6 pkt - Awans
- Zachodniopomorskie – 3 pkt
- Podkarpackie – 0 pkt
Żagań - dziewczęta
18.03.2023 (sobota)
Mazowieckie – Kadra Lubuskie 39:10 (22:3)
Kujawsko-Pomorskie – Lubuskie 29:23 (12:11)
19.03.2023 (niedziela)
Mazowieckie –Kujawsko- Pomorskie – 23:19 (10:12)
- Kadra Mazowieckie 6 pkt – awans do finału OOM
- Kadra Kujawsko-Pomorskie 3 pkt – awans do finałów OOM
- Kadra Lubuskie 0 pkt
Brodnica - chłopcy
18.03.2023 (sobota)
Pomorskie- Lubelskie 12:25 (3:13)
Kujawsko – Pomorskie – Mazowieckie 19:22 (10:9)
Mazowieckie - Lubelskie 22:28 (9:14)
Kujawsko – Pomorskie - Pomorskie 24:20 (12:7)
19.03.2023 (niedziela)
Mazowieckie - Pomorskie 23:16 (13:8)
Kujawsko – Pomorskie – Lubelskie 18:28 (11:14)
Tabela Końcowa:
- Lubelskie 9 pkt - awans
- Mazowieckie 6 pkt - awans
- Kujawsko-Pomorskie 3 pkt
- Pomorskie 0 pkt
Dźwirzyno - chłopcy
18.03.2023 (sobota)
Zachodniopomorskie - Dolnośląskie 9 :32 (2:12)
Łódzkie - Podkarpackie 34:15 (13:8)
Dolnośląskie - Podkarpackie 37:13 (17:9)
Zachodniopomorskie - Łódzkie 20:20 (9:12)
19.03.2023 (niedziela)
Zachodniopomorskie - Podkarpackie 23:10 (11:4)
Dolnośląskie - Łódzkie 40:15 (17:12)
- Dolnośląskie 9 pkt - awans
- Łódzkie 5 pkt - awans
- Zachodniopomorskie 4 pkt
- Podkarpackie 0 pkt.
Kroczyce - chłopcy
18.03.2023 (sobota) 7
Wielkopolskie - Lubuskie 22: 10 (12: 4)
Śląskie - Opolskie 35:28 (19:11)
Opolskie – Wielkopolskie 17:32 (6:16)
Śląskie - Lubuskie 30:17 (17:5)
19.03.2023 (niedziela)
Lubuskie – Opolskie 15:25 (10:9)
Śląskie - Wielkopolskie 18:24 (9:14)
Tabela Końcowa:
- Wielkopolskie 9 pkt - awans
- Śląskie 6 pkt - awans
- Opolskie 3 pkt
- Lubuskie 0 pkt
Olecko – chłopcy
18.03.2023 (sobota)
Małopolskie - Podlaskie 26:21 (9:7)
Warmińsko-Mazurskie - Świętokrzyskie 20:22 (8:10)
Podlaskie - Świętokrzyskie 20:20 (8:10)
Warmińsko-Mazurskie - Małopolskie 16:19 (6:10)
19.03.2023 (niedziela )
Małopolskie - Świętokrzyskie 25:17 (14:4)
Warmińsko-Mazurskie - Podlaskie 23:19 (7:8)
Tabela Końcowa:
- Małopolskie 9 pkt -awans
- Świętokrzyskie 5 pkt - awans
- Warmińsko-Mazurskie 3 pkt
- Podlaskie 1 pkt
Skomentuj