Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje na zgrupowania letnie OSPR w Nowej Słupi (Dom Wczasów Dziecięcych „Gołoborze”, ul. Górnicza 3, Rudki, 26-006 Nowa Słupia), w dniach 17.07 do 27.07.2022 r. następujące zawodniczki oraz kadrę szkoleniową:
Nazwisko i imię |
województwo |
Miejscowość OSPR |
Afanasyeva Yaroslava |
dolnośląskie |
Wrocław |
Ambrożak Kalina |
wielkopolskie |
Gniezno |
Białas Alana |
dolnośląskie |
Legnica |
Bielecka Julia |
łódzkie |
Piotrków Trybunalski |
Borkowska Marta |
mazowieckie |
Karczew |
Borowiec Wiktoria |
podkarpackie |
Cmolas |
Burczak Natalia |
opolskie |
Krapkowice |
Dembek Oliwia |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
Floriańczyk Zofia |
mazowieckie |
Karczew |
Frączek Maria |
małopolskie |
Tarnów |
Fudal Oliwia |
warmińsko-mazurskie |
Elbląg |
Gawrysiak Kamila |
zachodniopomorskie |
Szczecin |
Gąsior Nadia |
łódzkie |
Łódź |
Gill Marika |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
Gosz Kornelia |
pomorskie |
Banino |
Góral Julia |
mazowieckie |
Radzymin |
Górna Olga |
kujawsko-pomorskie |
Kowalewo Pomorskie |
Jamiołkowska Milena |
pomorskie |
Gdańsk |
Janczarek Dominika |
lubelskie |
Kraśnik |
Jankowska Helena |
pomorskie |
Gdańsk |
Jankowska Nicola |
warmińsko-mazurskie |
Bartoszyce |
Jarosz Milena |
śląskie |
Zabrze |
Kaczmarczyk Julia |
śląskie |
Zabrze |
Kępka Lena |
lubelskie |
Łuków |
Kiniorska Julia |
świętokrzyskie |
Kielce |
Koj Wiktoria |
śląskie |
Chorzów |
Kowalska Martyna |
wielkopolskie |
Gniezno |
Krawczyk Zofia |
łódzkie |
Piotrków Trybunalski |
Kwiatkowska Katarzyna |
warmińsko-mazurskie |
Elbląg |
Lipska Hanna |
wielkopolskie |
Dopiewo |
Lupertowicz Jagoda |
kujawsko-pomorskie |
Wąbrzeźno |
Paczkowska Magdalena |
wielkopolskie |
Dopiewo |
Pawlak Lena |
lubuskie |
Słubice |
|
|
|
Petrus Katarzyna |
łódzkie |
Łódź |
Pędziwiatr Maria |
małopolskie |
Kraków |
Piasecka Amelia |
dolnośląskie |
Legnica |
Piwowar Maria |
świętokrzyskie |
Kielce |
Pleszyńska Aleksandra |
małopolskie |
Kraków |
Prokopiewa Liza |
lubuskie |
Słubice |
Purzyńska Hanna |
śląskie |
Żory |
|
|
|
Rozmarynowska Maria |
śląskie |
Żory |
Różycka Amelia |
wielkopolskie |
Dopiewo |
Sadowska Zofia |
świętokrzyskie |
Kielce |
Santorek Agata |
mazowieckie |
Karczew |
Sławska Amelia |
pomorskie |
Banino |
Sokal Zuzanna |
lubelskie |
Kraśnik |
|
|
|
Spólnicka Kamila |
mazowieckie |
Zielonka |
Stankiewicz Martyna |
mazowieckie |
Radzymin |
Stencel Zofia |
mazowieckie |
Radzymin |
Studzińska Julia |
dolnośląskie |
Wrocław |
Szuk Wiktoria |
dolnośląskie |
Legnica |
Szulc Otylia |
warmińsko-mazurskie |
Elbląg |
Tobolewska Jagoda |
śląskie |
Żory |
Tomaszewska Anna |
mazowieckie |
Zielonka |
Tomporowska Nicola |
zachodniopomorskie |
Szczecin |
Urbaniak Lena |
dolnośląskie |
Wrocław |
Walczak Aleksandra |
dolnośląskie |
Dzierżoniów |
Walorek Maja |
wielkopolskie |
Poznań |
Wróbel Maria |
małopolskie |
Kraków |
|
|
|
Zgubińska Kalina |
pomorskie |
Kwidzyn |
Zawodniczki rezerwowe:
Nazwisko i imię |
województwo |
Miejscowość OSPR |
Bławat Klaudia |
lubuskie |
Słubice |
Bobienko Maja |
podlaskie |
Siemiatycze |
Bonkowska Aleksandra |
dolnośląskie |
- powołana |
Borodajko Marlena |
śląskie |
|
Cichosz Victoria |
pomorskie |
|
Cielątkowska Agata |
pomorskie |
Kwidzyn |
Ciszek Julia |
opolskie |
Opole |
Czuwaj Sara |
mazowieckie |
Radzymin |
Gola Dominika |
wielkopolskie |
Gniezno |
Kaszubowska Martyna |
pomorskie |
Gdańsk - powołana |
Kościańska Oliwia |
wielkopolskie |
Gniezno - powołana |
Kwietniewska Jolanta |
lubelskie |
Kraśnik - powołana |
Ledochowicz Amelia |
warmińsko-mazurskie |
Bartoszyce |
Lupertowicz Zofia |
kujawsko-pomorskie |
Wąbrzeźno |
Łazuk Gabriela |
podlaskie |
Dąbrowa Białostocka |
Mikołajczyk Maja |
lubuskie |
Słubice |
Nowak Marcelina |
małopolskie |
Wilczyska |
Pocierznicka Zofia |
kujawsko-pomorskie |
Brodnica |
Ratajczyk Alicja |
warmińsko-mazurskie |
Elbląg |
Sądej Maja |
lubelskie |
Kraśnik |
Skowronek Hanna |
dolnośląskie |
Wrocław |
Tokarz Zofia |
wielkopolskie |
Poznań |
Tokarzewska Natalia |
świętokrzyskie |
Kielce |
Walkowiak Jagoda |
lubuskie |
Słubice |
Wocka Michalina |
opolskie |
Opole |
Zajko Anna |
podlaskie |
Dąbrowa Białostocka |
Kadra szkoleniowa:
Nazwisko i imię |
województwo |
funkcja |
Kulik |
Józef |
kierownik |
Walczyk |
Lidia |
zastępca kierownika |
Brózda |
Katarzyna |
szkoleniowiec |
Ciastoń |
Beata |
szkoleniowiec |
Góral |
Artur |
szkoleniowiec |
Kamys |
Zygmunt |
szkoleniowiec |
Kożuch |
Jerzy |
szkoleniowiec |
Krawczyk |
Krzysztof |
szkoleniowiec |
Orzech |
Jan |
szkoleniowiec |
Pezda |
Piotr |
szkoleniowiec |
Rykaczewski |
Artur |
szkoleniowiec |
Wasiuk |
Krystyna |
szkoleniowiec |
Ziemkiewicz |
Marcin |
szkoleniowiec |
Domańska |
Urszula |
ratownik medyczny |
Głuszek |
Michał |
fizjoterapeuta |
Rodzice opiekunowie prawni zawodników są zobowiązani do przedstawienia dokumentacji do dnia 24 czerwca 2022 /wg załączonych wzorów/
• zgody na udział (o ile nie została załączona przez trenera do e-Systemu);
• aktualnych badań lekarskich;
Brak dokumentacji potwierdzającej wolę udziału w obozie po 30 czerwca skutkuje skreśleniem zawodnika z listy uczestników. W to miejsce zostaje powołany zawodnik rezerwowy.
W dniu wyjazdu (17.07.2022 r.) zawodniczki powinny posiadać:
• aktualną legitymację szkolną/dowód osobisty;
Każda z zawodniczek powinna zabrać swoją piłkę.
Uczestniczki muszą mieć stroje sportowe /w tym koszulki OSPR/ buty halowe, buty sportowe do biegania na zewnątrz na zmianę oraz stroje kąpielowe, klapki (stroje jednoczęściowe) i czepki.
Kontakt w sprawach organizacyjnych – Robert Barczyk barczyk@zprp.org.pl tel. +48 (22) 892 90 11
wew: 123. Po potwierdzeniu udziału zawodników po terminie 7 lipca 2022 r. zostanie opublikowana trasa przejazdu autokarów/busów z miejsc najliczniej reprezentowanych przez zawodników. Dojazd na miejsca zbiórki organizowany jest indywidualnie.
Skomentuj