Przed wejściem do autokarów opiekunowie sprawdzają, czy dziecko posiada poniższe dokumenty:

  • karta kwalifikacyjna ze zgoda rodzica/opiekuna prawnego – wzór  Kuratorium Oświaty (link do pobrania w wrsji: pdf lub doc),
  • ankieta zdrowia,
  • legitymacja,
  • aktualne badania lekarskie w e-systemie.

UWAGA: Dzieci bez w dokumentów nie mogą być przyjęte na zgrupowanie


UWAGA: Wyznaczone godziny odjazdów (przyjazdów) są tylko godzinami orientacyjnymi i uzależnione są od warunków drogowych.

Proszę o informację zwrotną z nazwiskami zawodników z jakich przystanków będą odjeżdżali w celu utworzenia list dla opiekunów (barczyk@zprp.org.pl).
Poniżej trasy z godzinami odjazdu z poszczególnych przystanków:

Trasa nr 1 Żagań - Gdańsk

Opiekun: pan Dariusz Kudła tel. 660-263-442

wyjazd 23.07.2020 r.
Żagań, parking TESCO ul Traugutta – godz. 8.00
Świebodzin, Orlen ul Wojska Polskiego – godz. 9.30
Poznań, stacja paliw Orlen A2 MOP Krzyżowniki – godz. 10.00
Gniezno, MOP Łabiszynek – godz. 12.30
Bydgoszcz, stacja paliw Orlen ul Kardynała Wyszyńskiego – godz. 14.15
Kopytkowo, Stacja BP Kopytkowo 48, 83-230 - 15.30
Gdańsk, Smoleńska 5/7 – godz. 18.00

Powrót 02.08.2020 r.,
Gdańsk, Smoleńska 5/7 – godz. 11.00
Kopytkowo, Stacja BP Kopytkowo 48, 83-230 - 12.15
Bydgoszcz, stacja paliw Orlen ul Kardynała Wyszyńskiego – godz. 13.30
Gniezno, MOP Łabiszynek – godz. 15.00
Poznań, stacja paliw Orlen A2 MOP Krzyżowniki – godz. 16.00
Świebodzin, Orlen ul Wojska Polskiego – godz. 17.30
Żagań, parking TESCO ul Traugutta – godz. 19.00

Trasa nr 2 Sczecin - Gdańsk

Opiekun: pan Artur Rykaczewski tel. 696-918-509

wyjazd 23.07.2020 r.
Szczecin, stacja paliw Shell, Jasna 15 – godz. 10.30
Nowogard, stacja paliw Orlen, 3 Maja 27 – godz. 12.00
Koszalin, stacja Shell Rolna 16 (przy Parku Wodnym Koszalin) – godz. 14.30
Gdańsk, Smoleńska 5/7 – godz. 18.00

Powrót 02.08.2020 r.,
Gdańsk – 11.00
Koszalin, stacja Shell Rolna 16 (przy Parku Wodnym Koszalin) – godz. 15.00
Nowogard – stacja paliw Orlen, 3 Maja 27 – godz. 17.30
Szczecin - stacja paliw Shell, Jasna 15 – godz. 18.30.

Trasa nr 3 Golub-Dobrzyń - Gdańsk

Opiekun: pan Sebastian Rumniak tel. 501-373-312

wyjazd 23.07.2020 r.
Golub-Dobrzyń, Piłsudskiego 15, Orlen – godz. 14.00
Brodnica, Sądowa, (Circle) Statoil – godz. 14.30
Ostróda, Plebiscytowa 3, Shell – godz. 15.40
Elbląg, Warszawska 129, Lotos – godz. 16.50
Gdańsk, Smoleńska 5/7 - godz. 18.00.


Powrót 02.08.2020 r.,
Gdańsk Smoleńska 5/7 -  godz. 11.00
Elbląg, Warszawska 129, Lotos – godz. 12.00
Ostróda, Plebiscytowa 3, Shell – godz. 13.10
Brodnica, Sądowa, (Circle) Statoil – godz. 14.20
Golub-Dobrzyń, Piłsudskiego 15, Orlen – godz. 14.50.

Trasa nr 4 Kraków - Gdańsk

Opiekun: pan Jan Sowa tel. 606-225-551

wyjazd 23.07.2020 r.
Kraków, stacja BP ul. 29 listopada 39B – godz. 7.30
Kielce, stacja BP ulica Solidarności 18 – godz. 9.45
Warszawa, stacja Orlen ul. Łopuszańska 24A – godz. 12.30
Płońsk, stacja Shell, E77 Michalinek, DK7 – godz. 14.15
Gdańsk, Smoleńska 5/7 – godz. 18.00

Powrót 02.08.2020 r.,
Gdańsk Smoleńska 5/7 – godz. 11.00
Płońsk, stacja Shell, E77 Michalinek, DK7 – godz. 14.15
Warszawa, stacja Orlen ul. Łopuszańska 24A – godz. 16.00
Kielce, stacja BP ulica Solidarności 18 – godz. 18.45
Kraków, stacja BP ul. 29 listopada 39B – godz. 20.45.